
- Voor 16:00 besteld = zelfde dag verzonden
- Bestellingen boven 75 euro = gratis verzending
- Wij zijn geopend voor afhalen
- Dé specialist in outdoor & wintersport
Deze vernieuwde Buaer NSX hockeyschaats is speciaal gemaakt voor de beginnende en recreatieve schaatsers.
De Bauer NSX is een recreatieve hockeyschaats, de schaats is niet minder in materiaal maar heeft andere specificaties waardoor het minder geschikt is voor de ervaren hockeyschaatser en voor wedstrijden.
Het ijzer onder de schaats is van roestvrij staal gemaakt en word vast gezet in de Tuuk Lightspeed Pro II houder.
Voor het voetbed is er een EVA foam gebruikt wat een comfortabel gevoel geeft voor onder de voet wat stabiel aanvoelt.
De enkel padding aan de binnenkant van NSX is gemaakt van Anaform, bij de enkel creert dit een zacht en stabiel gevoel. Het is een relatief dikke padding rondom de enkel.
In de schaats zit een voering, deze is gemaakt van microfiber; Microfiber is een ontzettend slijtvast materiaal.
De zijkant van de schaats (quater package) is gemaakt van een composite geweven materiaal zodat de schoen veel steun, stabiliteit en bescherming bied.
Ook de tong heeft een extra bescherming, de tong is gemaakt uit twee delen waar één deel speciaal gemaakt is om het middenvoetsbeentje te beschermen en het andere deel de veter beschermd.
Toon meer